2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 23 aprilie 2024

Consilier Vanzari Magazin Online

Salariu

2 200 - 7 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO22249577

Descriere

  • Sarcini si responsabilitati

  • Realizare descriere produse pentru site

  • Realizare poze produse pentru site

  • Incarcare produse in site

  • Incarcare produse pe platforme de e-commerce ( emag, olx )

  • postare produse pe facebook, instagram, tik-tok

  • primire comenzi telefonic si email

  • impachetare produse, realizare awb-uri si pregatire pentru expediere

  • expediere comenzi

  • mentinere stoc

  • preluare produse noi si introducere in stoc

  • emitere facturi si documente garantie

  • consiliere clienti

  • Abilitatile si calificarile necesare

  • Studii medii superioare

  • Cunostiinte generale in comertului online

  • Experienta in vanzari este un avantaj

  • Cunostiinte de limba Engleza mediu

  • Cunostiinte operare PC si pachet Office

  • Abilitati de comunicare, relationare, negociere

  • Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic

  • Abilitatea de organizare si planificare a activitatii

  • Salariu si beneficii

  • Salariu net incepand de la 2200 lei, cu posibilitatea de crestere in functie de abilitatile si rezultatele obtinute

  • Bonusuri de performanta si comision din vanzari

    • Program flexibil - ore - 08:30 - 17:30

  • Loc de munca stabil, posibilitatea unei cariere pe termen lung

  • Training si suport continuu pentru dezvoltarea abilitatilor in domeniu

  • Nu facem interview telefonic, aplica cu CV atasat si te vom contacta noi.

  • Daca ai intrebari sau doresti mai multe informatii despre job aplica cu CV-ul tau si adaugă intrebarile tale in mesajul transmis prin Olx.

  • Aplica fara experienta doar daca esti deschis sa inveti repede produsele si procedurile de lucru, ai disponibilitate la efort si te misti repede si organizat.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269403342