2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Arges
  6. Reprezentanti vanzari - Pitesti
Postat 24 aprilie 2024

Consilier Vanzari JOLIDON Pitesti Vivo/Arges Mall

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Recrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Prezentare generala

JOLIDON, brand de lenjerie intima si costume de baie, lider pe piata inca din anul 1993, detinator a 75 de magazine in Romania, te asteapta sa te alaturi echipei ca si CONSILIER VANZARI pentru punctul de lucru PITESTI VIVO/ARGES MALL.

Daca consideri ca ai:

  • abilitati de relationare cu oamenii;

  • inițiativă și simțul responsabilității;

  • cunoștințe operare PC;

  • sociabilitate, gândire pozitivă, organizare;

  • capacitatea de a trata clienții într-un mod profesionist;

  • persoană orientată spre soluții, confortabilă cu munca în echipă, flexibilă;

Ce va trebui sa faci:

  • primirea si consilierea  clienților;

  • prezintă și vinde produsele oferind toate informațiile necesare despre acestea;

  • recepționează marfa potrivit politicii interne a magazinului;

  • menține un mediu de lucru curat și plăcut în magazin;

  • contribuie la creșterea vânzărilor și la menținerea standardelor excelente de Customer Service.

Ce beneficii vei avea:

  • pachet salarial atractiv + bonus din vanzari;

  • tichete de masă;

  • tichete cadou de sarbatori;

  • cadouri in produse JOLIDON cu diferite ocazii;

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • mediu de lucru placut;

  • program flexibil;

  • un loc de munca sigur intr-o companie de succes Experiența pe o poziție similară (asistent vânzări, lucrător comercial, vânzător, consultant, customer sales, customer service, customer support, agent vânzări) constituie un avantaj.

    Asteptam cu interes CV-ul dumneavoastra pe mail sau in magazinul nostru din incinta VIVO Pitesti.

Despre JOLIDON INTERNATIONAL

Jolidon este un brand internațional de lenjerie și costume de baie, care împletește calitatea tehnologică a produselor cu creativitatea designului, inspirându-se din cele mai noi trenduri din industrie la nivel global. Compania Jolidon a fost fondată în 1993 la Cluj-Napoca, România și a câștigat poziția de lider incontestabil al pieței românești de lenjerie și costume de baie, devenind și unul din jucătorii importanți ai pieței internaționale.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 251954257