2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 3
Ana - Manager Magazin
Postat 21 aprilie 2024

Consilier Vanzari in magazin de ceai si cafea

Salariu

2 600 - 3 200 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 10

Descriere

Candidatul Ideal:

  • Să fii amabil și orientat către client;

  • Să fii o persoană energică, responsabilă și organizată;

  • Să poți să lucrezi în ture (dimineață/după-amiază) și în weekend;

  • Experiența pe un rol asemănător reprezintă avantaj.

Responsabilități:

  • Prezintă și vinde produsele noastre clienților într-un mod atrăgător și informativ

  • Înțelege nevoile clienților și oferă recomandări personalizate

  • Menține magazinul curat, organizat și cu stocuri optimizate.

  • Urmează toate politicile și procedurile noastre, așa cum sunt descrise în manualul de proceduri

  • Raportarea zilnica conform procedurilor

  • Prepararea băuturilor to go

Beneficii:

  • salariu fix

  • bonusuri de performanță

  • training

  • cursuri de vânzări

  • produse gratuite zilnic

  • discount pentru toate produsele achiziționate din magazin

  • Certificari/Atestate

  • Zile libere suplimentare pentru situatii personale

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 261516008