2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Balotesti
Postat 16 aprilie 2024

Consilier Vanzari - Depozit materiale de constructii

Salariu

3 900 - 4 000 lei

Localizare

Balotesti

Nivelul de studii: AbsolventComision: Salariu FixNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 33444620

Pais Construct Distribution - depozit de cherestea si materiale de constructii din Balotesti, judetul Ilfov, cauta un coleg dedicat pentru a se alatura echipei noastre in calitate de Consilier Vanzari.

Daca esti pasionat/a de domeniul constructiilor, comunicativ/a si orientat/a catre clienți, aceasta este o oportunitate excelenta pentru a-ti dezvolta cariera intr-un mediu dinamic si prietenos.

Cerinte:

  • experienta in domeniu nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;

  • responsabilitate, implicare si seriozitate;

  • abilitati bune de comunicare si relationare cu clientii;

  • punctualitate, politete si corectitudine;

  • cunostinte operare PC.

Beneficii:

  • program de lucru de Luni pana Vineri de la 7.30 la 16.30;

  • pachet salarial motivant;

  • mediu de lucru placut si profesionist.

Responsabilitati:

  • interactionarea amabila si profesionista cu clientii;

  • oferirea de informatii de specialitate/tehnice despre produsele din depozitul nostru;

  • deservirea clientilor intr-un mod amabil.

Localitate

Balotesti,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Balotesti
ID: 269104626