2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bistrita-Nasaud
  6. Reprezentanti vanzari - Bistrita
Postat 12 iunie 2024

Consilier vanzari depozit - instalatii electrice

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: -

Descriere

Candidatul ideal:

- disponibilitate pentru muncă de birou la sediul companiei;

- experienţa în vânzări directe constituie un avantaj;

- cunoştinţe operare PC – pachet MS Office, Internet, Email, cel puţin nivel mediu;

- cunoştinţe în domeniul tehnic – instalații electrice;

- cunoştinţe de limba engleză – cel puţin nivel mediu;

- orientare spre rezultate;

- capabil de a acumula rapid cunoştinţe noi;

- abilităţi de prezentare şi convingere;

- studii superioare finalizate – domeniul tehnic (instalații electrice) reprezintă un avantaj;

Responsabilități:

- promovează si vinde întreaga gamă de produse ale companiei  – produse instalații electrice;

- gestionează clienţii companiei (contactează clienţii în vederea preluării de noi comenzi, consiliază clienţii, identifică nevoile clienţilor, preia solicitările telefonice ale clienților);

- implementează politica de vânzări a firmei;

- atinge obiectivele de vânzări fixate de managementul companiei;

- întocmeşte rapoarte de vânzări destinate managementului companiei;

Beneficii:

- angajare pe perioada nedeterminată;

- pachet salarial fix, bonus din vânzări;

- mediu de lucru plăcut;

- posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice.

Clientul nostru este o companie care activeaza in domeniul instalatiilor electrice.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 267914146