2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 1
Postat 23 mai 2024

Consilier Vanzari

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Descriere

Cerinte:

  • Persoana organizata, ambitioasa si dornica sa invete;

  • Capacitate de a lucra in echipa;

  • Abilitati excelente de comunicare si negociere;

  • Cu sau fara experienta in domeniu;

  • Minim studii medii;

  • Cunostinte limba engleza nivel mediu.

Responsabilitati:

  • Salutarea, intampinarea, abordarea si cosilierea clientilor cu scopul de a le oferi produsele potrivite nevoilor lor;

  • Furnizarea de informatii clientilor cu privire la produse si servicii, prezentarea de optiuni alternative si idei de achizitii suplimentare(accesorii si produse complementare);

  • Aprovizionarea cu marfa a magazinului si prezentarea acesteia conform recomandarilor de mercantizare;

  • Operarea casei de marcat si procesarea platilor cu numerar/card pentru achizitiile efectuate de catre clienti.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv format din salariu fix, comision din vanzari, bonus de performanta;

  • Mediu de lucru profesionist;

  • Contract perioada nedeterminata.

  • Locatie zona Piata Universitatii.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270612878