2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Sorin
Postat 06 iunie 2024

Consilier Vanzari

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Ne mărim echipa. Te așteptăm în echipa noastră.din Magazin IASI

Atuuri care te pot recomanda să faci parte din echipa noastră:

- esti comunicativ, energic și cu inițiativă;

- ai o fire perseverentă și abilități de negociere;

- îți place să lucrezi in domeniul vânzărilor și să relaționezi cu oamenii;

- ai abilități de lucru la PC (Microsoft Word, Excel, mail etc)

- experiența în vanzări și cunoașterea limbii engleze reprezintă un atu;

- studii minim liceale absolvite;

Descrierea jobului

Vei comunica cu clienții, vei identifica nevoile și le vei propune soluții. Vei prelua și gestiona comenzile clienților vei oferi detalii despre produse, termene de livrare și condiții comerciale. Impreuna cu echipa de vânzări și cu celelalte departamente vei contribui la realizarea obiectivelor de vânzări.

Ce îți oferim?

- un mediu plăcut și interesant de lucru;

- training și pregătire, pentru a ne asigura ca totul este usor si placut încă de la început;

- o echipă alături care să te susțină la noul tau loc de muncă și să te ajute să te integrezi repede;

- stabilitate și perspective de dezvoltare personală într-o companie solidă și cu peste 20 de ani de experiență;

- bonusări, prime de sărbători și tichete de masă;

Descrierea companiei

Suntem o companie cu o experienţă de peste 20 ani și îţi propunem soluţii ingenioase în materie de design și mobilier. Cu o distribuție națională a produselor noastre suntem o companie care propune mobilier si elemente de design interior de la producători de renume din Europa și din România. Dacă îți dorești să lucrezi într-un mediu antrenant cu un salariu motivant dar și șansa de a-l crește funcție de performanțele tale și dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă motivată și deschisă așteptăm CV-ul tău. Vom fi obiectivi și deschiși și îți vom încuraja ideile bune.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 248479772