2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Alba
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Alba Iulia
Postat 26 aprilie 2024

Consilier Service Auto/Identificare Piese Auto- Adam's Services SRL

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Alba Iulia

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Alatură-te echipei noastre tinere și pasionate de mecanici auto din Alba Iulia, pentru oferirea unor servicii premium în domeniu auto.

Salariul este direct proporțional cu experiența ta și va crește în funcție de realizările tale.

Așteptăm cu drag să ne contactezi la numărul de telefon: 07********52.

Cerinte minime:

- Bune abilitati de comunicare;

 - Experienta anterioara in domeniu auto;

- Cunostinte de devizare si comenzi piese;

- Cunostinte de operare pe calculator pentru a putea opera in programele furnizorilor dedicate vanzarii pieselor auto;

- Spirit de observatie.

Responsabilitati:

- Programarea si receptionarea autovehiculelor;

- Intocmirea devizelor de reparaţi;

- Deschiderea comenzilor si urmarirea procesului de desfasurare a reparatiilor;

-  Documentarea şi identificarea pieselor auto necesare autovehiculelor în lucru;

- Identificarea in programele existente a pieselor solicitate;

Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata si salariu atractiv si motivant in concordanta cu cerintele postului si performanta obtinuta.

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 251541860