Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Receptioner birouri
  5. Receptioner birouri - Bucuresti - Ilfov
  6. Receptioner birouri - Bucuresti
  7. Receptioner birouri - Sectorul 1
Postat 16 septembrie 2021

Consilier receptie Centrul Medical Bellanima

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Centrul Medical Bellanima cauta un Consilier de receptie implicat si cu o atitudine pozitiva, care sa gestioneze relatiile cu clientii si diferite activitati administrative din clinica. Ne dorim ca noul nostru coleg/noua noastra colega sa fie o persoana organizata, prietenoasa si atenta la detalii.

Cerinte:

• Onestitate si seriozitate;

• Entuziasm si preocupare pentru realizarea activitatilor;

• Usurinta in interactiunea cu clientii;

• Atitudine calma si toleranta;

• Implicare proactiva in situatiile noi;

• Disponibilitate de a lucra in ture de dimineata si de dupa-amiaza;

• Cunostinte limba engleza;

• Cunostinte MS Office;

• Experienta intr-un rol similar reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

• Gestioneaza relatiile cu clientii actuali si potentiali ai clinicii;

• Intampina clientii si ii indruma in functie de nevoile acestora catre specialistii clinicii;

• Interactioneaza cu clientii in cadrul clinicii oferind informatii, inregistrand programari sau anuntand eventualele modificari ale programului;

• Preia, analizeaza si solutioneaza cu amabilitate solicitarile venite din partea clientilor clinicii prin telefon, mail sau chat;

• Efectueaza sarcini de asistenta administrativa cum ar fi preluarea si transmiterea mesajelor, preluarea documentelor, intretinerea si actualizarea permanenta a calendarului cu programari;

• Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale;

• Mentine baza de date si redacteaza rapoartele cerute de specialisti si managementul clinicii;

• Gestioneaza corespondenta externa si alte documente interne si externe;

• Depune toate eforturile pentru rezolvarea eficienta a situatiilor aparute.

Beneficii:

• Salariu motivant;

• Avantajul unui program flexibil;

• Abonament servicii medicale;

• Mediu de lucru confortabil si stimulativ.

Asteptam CV-ul tau si scrisoarea de intentie aplicand la acest anunt sau la adresa hr (at) bellanima (punct) ro, mentionand pozitia pentru care aplici. Mesajele trimise pe alte adrese nu vor fi luate în considerare.

ID: 175563625
User avatar

Centrul Medical Bellanima

Pe OLX din septembrie 2017

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din