2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Finante, banci si asigurari
  5. Finante, banci si asigurari - Bucuresti - Ilfov
  6. Finante, banci si asigurari - Bucuresti
  7. Finante, banci si asigurari - Sectorul 2
Postat 17 aprilie 2024

Consilier Produse Financiare - Axioma Finance IFN

Salariu

2 500 - 3 200 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1Recrutare la distantaCUI / CIF: 47173202

Descriere

Candidatul Ideal

Persoana care are dorința de a-și forma o carieră în domeniul financiar, într-o companie nouă, lipsita de birocrație, unde vocea fiecărui angajat contează și determină adaptarea și evoluția companiei. Jobul presupune comunicare intensă cu clienții și dorința de a dezvolta abilitățile de negociere.

Descrierea jobului

Responsabilități de bază:

Asigură promovarea și vânzarea produselor financiare oferite de companie. Produse financiare vizate – credite si factoring. Clienții companiei – afaceri din segmentele Micro și Mici.

Stabilește și organizează întâlniri comerciale (online/offline) cu prospecții și clienții companiei.

Colectează date primare despre afacerile clienților și le prezintă în formă analitică conducerii companiei pentru luarea deciziei de finanțare.

Gestionează portofoliul de clienți și asigură consilierea lor periodică privind utilizarea produselor financiare oferite de companie.

Responsabil de atingerea obiectivelor comerciale individuale stabilite de companie.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 269127612