2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bihor
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Salonta
Postat 13 mai 2024

Consilier de vanzari pentru Magazin de Produse Cosmetice in Salonta

Salariu

2 100 - 3 700 lei

Localizare

Salonta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 44220695

Căutăm conslier vanzari pasionat și orientat către clienți pentru a se alătura echipei noastre din magazinul de produse cosmetice Hemerama. Dacă ești entuziasmata de lumea frumuseții și ai o abilitate naturală de a interacționa cu oamenii, acesta ar putea fi locul perfect pentru tine!

Responsabilități:

  • Consilierea clienților în alegerea produselor cosmetice potrivite pentru nevoile lor

  • Întreținerea și organizarea rafturilor de produse

  • Menținerea unui mediu de lucru curat și ordonat în magazin

  • Îndeplinirea target-urilor de vânzări și maximizarea profitului

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări și/sau în industria cosmeticelor este un avantaj

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții

  • Atitudine pozitivă și orientare către rezultate

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a contribui la un mediu de lucru plăcut

Beneficii:

  • Salariu atractiv, negociabil în funcție de experiență

  • Procente din vânzări, oferindu-ți oportunitatea de a-ți crește veniturile în funcție de performanțele tale

  • Program flexibil, cu săptămâni lungi și scurte, pentru a-ți oferi echilibrul dorit între viața profesională și cea personală

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să contribui la succesul magazinului nostru, te rugăm să lasi mesaj cu c.v atasat sau la adresa de e-mail:amaliaghent#gmail.com.Te așteptăm cu drag să facem cunoștință!

Localitate

Salonta,

Bihor

Bihor, Salonta
ID: 270209089