Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 3
Angela
Postat 19 iunie 2024

Consilier de Vanzari in magazinul de ceai 5 O'Clock Tea Shop

Salariu

2 600 - 3 200 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in Weekend

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

5 O'Clock Tea Shop este un lanț 100% românesc de magazine de ceai, cu o prezență omnichannel puternică.

Suntem în căutarea unui Consilier de Vânzări pasionat și prietenos, care să ajute clienții noștri să descopere ceaiurile noastre de înaltă calitate și să ofere o experiență de cumpărare excepțională. Dacă ești dedicat, ai abilități excelente de comunicare și îți dorești să lucrezi într-un mediu cald și prietenos, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Candidatul Ideal este:

  • Amabil și orientat către client;

  • Energic, responsabil și organizat;

  • Disponibil să lucreze în ture și în weekend;

  • Dornic să învețe și să se dezvolte profesional.

Responsabilități:

  • Prezintă și vinde produsele noastre clienților într-un mod atrăgător și informativ;

  • Înțelege nevoile clienților și oferă recomandări personalizate;

  • Menține magazinul curat, organizat și cu stocuri optimizate;

  • Respectă toate procedurile noastre, așa cum sunt descrise în manualul de proceduri;

  • Rapoartează zilnic conform procedurilor;

  • Prepară băuturile to go;

  • Realizează sampling cu ceai pentru a oferi clienților posibilitatea de a degusta produsele noastre

Beneficii:

  • Salariu fix;

  • Bonusuri de performanță;

  • Training și cursuri de vânzări;

  • Produse gratuite zilnic;

  • Discount pentru toate produsele achiziționate din magazin;

  • Certificări și atestate;

  • Zile libere pentru situații personale;

  • Posibilități de avansare în cadrul companiei;

  • Mediu de lucru prietenos.

Te așteptăm să faci parte dintr-o echipă pasionată și să contribui la oferirea unei experiențe de cumpărare excepționale, alături de echipa 5 O'Clock Tea!

Localitate

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 270880851

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau