2. Locuri de munca
  3. Confectii - Croitori
  4. Confectii - Croitori - Galati
  5. Confectii - Croitori - Vanatori
Postat 18 aprilie 2024

Confectionere textile

Localizare

Vanatori

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descrierea postului:

Suntem în proces de a mări și consolida echipa de producție și căutăm persoane cu experiență sau persoane interesate să deprindă această meserie. Candidatul ideal are experiență în această meserie de minim 3 ani în ultimii 5 ani. Candidatul fără experiență dar care dorește să se formeze are studii minim școală profesională, este acomodat cu procesul muncii în general (cu prezență zilnică la program, cu desfășurarea de activități producție/servicii în colectiv, cu respectarea instrucțiunilor de lucru, etc.), are o vechime anterioară în muncă în orice meserie/funcțiune de minim 5 ani în ultimii 6 ani. Calitățile personale trebuie să releve o persoană responsabilă și conștiincioasă.

Ce trebuie să faci: Să lucrezi operații simple, repetitive, așezat la o mașină industrială de cusut într-un mediu curat, răcoros, luminos. Ai două pauze/zi, program luni-vineri .

Vino să lucrezi în condiții de lucru ca în Occident beneficiind de pachet salarial+ tichete de masă, masă caldă și transport convenție, 32 zile concediu de odihnă+libere legale, pachet medical privat, premieri cu diverse ocazii festive. Timpul liber este respectat si vei avea oportunități de învățare și de avansare alături de un colectiv super!

Descrierea companiei

INVICTUS, marcă înregistrată are o experiență de peste 30 de ani în domeniul uniformelor militare. Compania noastră este în prezent unul dintre principalii furnizori de echipament militar pentru organismele guvernamentale din Romania: Armată, Jandarmerie, Pompieri, Poliție .

Așteptăm să primim de la tine cereri de informații suplimentare sunând la numărul de telefon 07******12 sau vino la sediul firmei din comuna Vanatori, str. Foltanul, nr 1E.

Localitate

Vanatori,

Galati

Galati, Vanatori
ID: 268888350