2. Locuri de munca
  3. Confectii - Croitori
  4. Confectii - Croitori - Prahova
  5. Confectii - Croitori - Paulesti
Postat 09 aprilie 2024

Confectioner in croitorie PLOIESTI

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Paulesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2Recrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaCUI / CIF: RO35910904

Descriere

DESCRIERE

Angajăm Confecționer Textile cusut produs "cap - coada"

Candidatul ideal va avea experiență în coaserea produselor de confecții textile, o atenție deosebită la detalii și abilități de lucru în echipă.

Responsabilități:

- coaserea completa a articolelor vestimentare textile (rochii, fuste, bluze, cămăși) în conformitate cu specificațiile tehnice

- Utilizarea corectă a utilajelor de cusut

Cerințe:

- Experiență anterioară în confecționarea articolelor textile

- Abilități excelente de lucru cu mașinile de cusut și alte echipamente aferente

- Atenție la detalii și capacitatea de a livra produse de calitate

- Disponibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și solicitant

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv

- Mediu de lucru plăcut și colegi dedicati

Dacă sunteți pasionat de industria textilă și îndepliniți cerințele noastre, vă invităm să aplicați, trimitând CV-ul de email. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre talentate!

Localitate

Paulesti,

Prahova

Prahova, Paulesti
ID: 265543762