2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Iasi
  6. Transport marfa - intern - Tomesti
Postat 20 mai 2024

Conducător Auto Profesionist CATEGORIA C – rute interne

Localizare

Tomesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: CNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO 6803220

Compania TRANSGOR LOGISTIK, cu o experiență de aproape 25 de ani în domeniul serviciilor de depozitare, al expedițiilor interne și internaționale și al transporturilor rutiere, aeriene și maritime la nivel internațional, angajează Conducători Auto Profesioniști! Alătură-te echipei noastre în îndeplinirea obiectivului de a transporta mărfuri și bunuri în țară și oriunde în lume, în condiții înalte de siguranță, la costuri optime și în cei mai buni timpi posibili.

 Ești candidatul ideal dacă:

  • ai permis auto categoria C și/sau CE de minim 1 an, fără evenimente deosebite;

  • ai experiență în distribuția de mărfuri;

  • ai cazier judiciar fără incidente;

  • deții atestate profesionale în domeniu;

  • ești absolvent de studii liceale sau postliceale;

  • apreciezi corectitudinea și seriozitatea;

  • ai o conduită civilizată și diplomată.

  • ești o persoană proactivă, organizată și promptă;

  • ai spirit de echipă și bune abilități de comunicare;

 Care vor fi, pe scurt, responsabilitățile tale:

  • efectuarea transporturilor de mărfuri generale pe rute interne cu camioane de 12 și 40 tone;

  • livrarea comenzilor conform programului de distribuție pe rutele stabilite;

  • respectarea programului stabilit pentru încărcarea/livrarea mărfurilor;

  • transportarea mărfurilor numai în baza documentelor însoțitoare: factură fiscală/aviz de însoțire a mărfii/proces verbal de predare-primire;

  • participarea la recepția mărfurilor luând la cunoștință neconcordanțele dintre documente și marfă;

  • completarea corectă a tuturor formularelor cu regim special utilizate și a foilor de parcurs;

  • depunerea de eforturi permanente pentru îmbunătățirea parametrilor de funcționare ai autoturismului condus (de exemplu: condus economic);

  • menținerea aspectului îngrijit al autoturismului condus;

  • utilizarea optimă și încadrarea în normele stabilite de companie în ceea ce privește resursele necesare activității (carburant, anvelope, taxe de drum, etc.);

Ce beneficii îți oferim pe lângă pachetul salarial:

  • contract de muncă pe durată nedeterminată;

  • bonuri de masa + decontarea transportului;

  • abonament anual la o clinică medicală privată;

  • experienta companiei de peste 20 de ani in domeniul transportului de marfuri paletizate a companiei.

Localitate

Tomesti,

Iasi

Iasi, Tomesti
ID: 266491939