Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Buzau
  6. Transport marfa - intern - Buzau
Postat 19 ianuarie 2022

Conducator auto distribuitor Fabrica de paine Buzau si Targoviste

  • Tip job

    Full time

  • Buzau, Buzau

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Responsabilitati

- Activitate de distributie si vanzare a produselor de panificatie pe zonele alocate

-Program de lucru: 8h/zi intre orele: 3:10-5:10 pana la 11:10-13:10

Cerinte:

- Studii: minim scoala profesionala;

- Permis auto, categoria B, min. 2 ani experienta;

- Experienta in activitate de distributie - constituie avantaj;

- Disponibilitate program de lucru incepand cu ora 3.00 dimineata, 8 ore/zi

- Disponibilitate efort fizic

- Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii

Beneficii Oferite

Tichete de masa, bonus de performanta, decontare transport pana la 300 lei/luna

Persoanele interesate pot atasa un CV sau il pot depune la sediul societatii din Targoviste, Str. Laminorului, Nr.56A (a doua poarta Romlux) Candidatii care nu au un CV, pot completa un formular la sediul fabricii.

Pentru Buzau, CV-urile se pot depune la sediul noii fabrici din Soseaua Brailei, nr.15 (zona industriala - grup Aromet).

ID: 167148850
User avatar

Adela Popa

Pe OLX din iulie 2017

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din