2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Timis
  6. Asistent manager si secretariat - Timisoara
Postat 25 aprilie 2024

Companie de catering angajeaza Asistent manager catering!

Salariu

3 600 - 3 601 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Companie de catering angajeaza Asistent manager pentru cantina-restaurant. Adresa locatiei: PLATFORMA DUNCA,DJ691,KM 7,DUMBRAVITA.

Responsabilitati:

• Ajuta Responsabilul zonal in planificarea si coordonarea activitatii din cantina - restaurant.

• Gestionarea relatiei cu beneficiarul si monitorizarea feedback-ului consumatorilor si mentinerea unui contact strans cu acestia.

• Supervizarea standardelor de prezentare, igiena si calitate.

• Organizarea eficienta a activitatii operationale.

• Urmarirea respectarii procedurilor interne.

• Intocmirea rapoartelor interne, registru de casa, comenzi, gestiune bani, facturare.

• Tine legatura cu consumatorii.

Cerinte:

• Cunostinte de domeniul alimentar, experienta in domeniul industriei alimentare

• Cunostinte de operare in Excel, cunoasterea pachetului Office

• Cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze

• Bune abilitati de comunicare

• Spirit de echipa, bun organizator, responsabil, proactiv

• Restenta la stres

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Program de lucru Luni - Vineri, 8h/zi + pauza de masa

Salariul net 3000 ron

• Masa inclusa.

Transport decontat sau asigurat.

• Tichete de masa

• Posibilitati de dezvoltare a carierei.

Va rog sa aplicati doar cu CV!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 232658165