2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Postat 26 aprilie 2024

Comitat Imobiliare caută Agenți Imobiliari, fără experiență

Salariu

1 000 - 6 000 €

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: NecalificatComision: Numai comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 6CUI / CIF: 38186262

Comitat Imobiliare caută persoane cu spirit antreprenorial, fără experiență pentru a se alătura echipei noastre din Cluj Napoca.

Suntem o echipă tânără de oameni ambițioși, cu o ascendență rapidă pe piața imobiliară din Cluj-Napoca și căutăm persoane care să ne împărtășească pasiunea de a oferi servicii excepționale pentru clienți și de a menține trendul ascendent al companiei.

Experiența anterioară în domeniul imobiliar NU ESTE NECESARĂ.

Care vor fi beneficiile tale?

Vei avea posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și într-un mediu de lucru energic,

Vei avea parte de susținere din partea întregii echipe,

Vei avea posibilitatea să câștigi sume considerabile de bani, direct proporționale cu implicarea ta,

Colaborare pe bază de contract și comision din tranzacțiile realizate;

Comisioane competitive cu media pieței

Acces la bază de date cu peste 3500 de clienți și proprietăți din piața Clujeană,

Acces la baza de date de oriunde( agenții noștri fac tranzacții și din vacanțe)

Program de formare profesională actualizat conform trendurilor și legislației în vigoare,

Sistem de mentorat și asistență one-to-one pentru ați sporii rata de succes,

Instrumente de lucru moderne pentru eficientizarea timpului și maximizarea rezultatelor,

Laptop, telefon, birou personal și cărți de vizite,

Acces la o bibliotecă personală de peste 1000 de cărți deoarece dezvoltarea ta personală este o prioritate pentru noi.

Posibilitatea de a avansa în carieră: Consilier, Team Leader, Trainer, Manager, Partener de business,

Ce fel de persoane căutăm?

Etice, responsabile și integre,

Cu abilități interpersonale puternice și capacitatea de a construi relații cu clienții,

Orientate către identificarea soluțiilor,

Abilitatea de a lucra independent dar și ca parte a unei echipe,

Automotivat și motivat să reușească indiferent de circumstanțe.

Ce responsabilități vei avea?

Construirea și menținerea unui portofoliu personal de proprietăți și clienți prin relaționarea cu aceștia,

Cunoașterea portofoliului companiei,

Răspunderea promptă și profesionistă la cererile primite din partea companiei,

Promptitudine și prezență la ședințele săptămânale,

Îndeplinirea obiectivelor de vânzări.

Calificarea și identificarea ofertelor potrivite pentru clienți,

Ținută office/elegantă obligatorie.

Dacă sunteți în căutarea unei cariere interesante și pline de satisfacții în industria imobiliară și aveți calitățile pe care le căutăm, așteptăm să ne trimiteți CV-ul sau să ne contactați telefonic pentru fixarea unei întâlniri.

Abia așteptăm să te întâlnim!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 258954015