2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Sibiu
  6. Altele - Sibiu
Postat 23 mai 2024

Clinica Total Dent angajeaza asistent medical – profil stomatologie

Localizare

Sibiu

Tip job

Part time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Clinica Total Dent isi mareste echipa si angajeaza asistent medical, profil stomatologie in Sibiu.

Total Dent functioneaza in Sibiu de 15 ani si dispune de receptie, sala de asteptare, radiologie si 3 cabinete care acopera toata gama de servicii stomatologice.

Descrierea postului

Cerinte:

· Scoala postliceala sau facultate finalizata (specializare asistent medical generalist)

· Experienta ca asistent medical profil stomatologie de minim 6 luni reprezinta avantaj

· Punctualitate, seriozitate si spirit de echipa

· Personalitate pozitiva orientata spre pacient

· Abilitati de comunicare si relationare

· Dorinta de perfectionare continua

Responsabilitati principale:

· Suport in activitatea medicului stomatolog

· Pregatire materiale pentru pacienti

· Efectuare sterilizari

· Completare fise pacienti

Beneficii:

· Salarizare motivanta

· Dezvoltare profesionala prin programe personalizate de instruire (teoretica si practica)

Vino alaturi de o echipa specializata, într-o clinica dotata cu echipamente de ultima generatie.

Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne apelati la numarul de telefon 0269.214.404 sau sa accesati site-ul clinicii www.totaldent.ro.

Alinierea la GDPR:

Prin transmiterea datelor dvs. personale prin corespondenta electronica adresata oricaror adrese de email cu terminatia “totaldent.ro”, prin intermediul retelelor de socializare (Facebook, etc.) sau prin aplicarea in cadrul unei platforme online de locuri de muncă (OLX, Publi24.ro, etc), va exprimati consimtamantul expres si neechivoc sa prelucram datele dvs. in conformitate cu prevederile Regulamentului General de Protectia Datelor cu Caracter Personal (UE) 2016/679, si, ca aceste date sa fie prelucrate in scopul angajarii dvs.

Protejam datele dvs. si nu vom transmite datele dvs. altor destinatari cu exceptia cazurilor prevazute de lege. Prelucram datele dvs. maxim 3 ani de la ultima dvs. solicitare. Va puteti retrage oricand consimtamantul acordat sau va exercita drepturile prevazute de lege (informare, acces, rectificare, stergere sau restrictionarea prelucrarii) printr-o simpla solicitare transmisa noua.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 221527121