2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Tulcea
  6. Personal medical - Tulcea
Postat 15 aprilie 2024

Clinica DMA Vetland Angajează Medic Veterinar!

Localizare

Tulcea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 32704730

Ești pasionat de medicina veterinară și dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată bunăstării animalelor?

Clinica DMA Vetland caută un medic veterinar entuziast și cu spirit de echipă pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Efectuarea de consultații, examinări clinice și diagnostice

  • Realizarea de intervenții chirurgicale și proceduri medicale

  • Prescrierea de tratamente și medicamente

  • Asigurarea îngrijirii medicale preventive și curative pentru animalele de companie

  • Comunicarea eficientă cu proprietarii animalelor de companie

  • Menținerea evidențelor medicale

    Cerințe:

  • Diplomă de licență în medicină veterinară

  • Experiență anterioară în domeniul medicinei veterinare constituie un avantaj

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu oamenii

  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă

  • Compasiune pentru animale și dedicare pentru bunăstarea lor

    Oferim:

  • Un salariu competitiv, bazat pe experiență

  • Pachet de beneficii atractiv

  • Oportunități de dezvoltare profesională

  • Un mediu de lucru modern și plăcut

  • O echipă unită și prietenoasă

    Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Tulcea,

Tulcea

Tulcea
ID: 267447714