2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Constanta
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Mamaia
Postat 26 aprilie 2024

CHEF BUCATAR - cu experienta relevanta - salarizare negociabila

Localizare

Mamaia

Nivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 2

Barrels Pub - Restaurant din Mamaia Nord deschis tot timpul anului angajam CHEF BUCATAR cu experienta relevanta in domeniu si pe aceasta functie totodata.

Program de lucru: 5 zile munca 2 liber (extrasezon) si 6 zile munca cu 1 zi libera (sezon estival)

Responsabilitati: Gestionarea completa a bucatariei cu respectarea tuturor regulilor si regulamentelor interne si sistemului de lucru al locatiei

Salarizare negociabila in functie de experienta

Transport

Posibilitate de oferire cazare (pentru persoanele care nu sunt din orasul Constanta sau imprejurimi)

COLABORAREA poate fi pe termen lung sau pe perioada sezonului estival APRILIE-SEPTEMBRIE (inclusiv)

Pentru detalii si interviuri 07********14

Localitate

Mamaia,

Constanta

Constanta, Mamaia
ID: 265700356