2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Receptioner birouri
  5. Receptioner birouri - Bucuresti - Ilfov
  6. Receptioner birouri - Bucuresti
  7. Receptioner birouri - Sectorul 6
Postat 23 mai 2024

Centru medical angajeaza receptioner(a)

Salariu

3 000 - 3 300 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureCUI / CIF: 45664076

Centru Medical nou de Ginecologie, situat în sectorul 6 – zona metrou Grozavesti, caută un recepționer(a)cu experiență pentru a se alătura echipei noastre. Rolul principal al Recepției este de a oferi un serviciu primitor și profesionist tuturor pacienților și vizitatorilor noștri. Acesta va gestiona programările, va răspunde la telefon și va asigura că fiecare pacient primește asistență promptă și eficientă.

Cerințe:

Minim 2 ani de experiență într-o poziție similară într-o clinică medicală sau într-un mediu similar.

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.

Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și de a gestiona multiple sarcini simultan.

Atent(a) la detalii și orientat(a) către clienți.

Experiență în utilizarea sistemelor informatice și a echipamentelor de birou.

Responsabilități:

Primirea și înregistrarea pacienților în mod corect și eficient.

Programarea și gestionarea programărilor pacienților.

Răspunsul la telefoane și adresarea întrebărilor sau îngrijorărilor pacienților.

Întreținerea și actualizarea înregistrărilor pacienților în sistemul nostru informatic.

Colaborarea cu personalul medical și administrativ pentru asigurarea unei experiențe de primire și tratament fără probleme pentru pacienți.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269969108