2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bihor
  6. Operatori productie, confectioneri - Biharia
Postat 09 aprilie 2024

CEMACON - angajeaza Operatori productie

Localizare

Biharia

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 16131690

Descriere

Candidatul Ideal:

•              Ai terminat un liceu profil tehnic/ profesională;

•              Ai experiență  într-o funcție similară în producție

•              Ai cunoștințe tehnice de bază în domeniul  ceramic, mecanic/electric/producției industriale / echipamente automatizate, mașinist utilaje cale și terasamente;

•              Ești orientat spre obținere de rezultate și perseverentă;

•              Ai abilități de planificare și organizare;

Descrierea jobului:

•              Vei participa la fazele procesului tehnologic specific ariei tale de responsabilitate;

•              Vei urmări buna funcționare a echipamentelor și vei asigura desfășurarea continuă a procesului de producție;

•              Vei asigura ordinea și disciplina la locul de muncă;

•              Vei asigura aprovizionarea optimă cu materiile prime necesare;

•              Vei realiza împreună cu echipa de intervenție depanarea cât mai rapidă a oricărei defecțiuni;

•              Vei realiza operațiile de întreținere preventivă asignate;

•              Vei asigura încadrarea produsului în standardele de calitate;

•              Vei consemna și raporta toate evenimentele care au dus la oprirea utilajelor sau a liniei de îmbuteliere din aria ta de responsabilitate, precum și acțiunile corective la care ai luat parte;

Pachet oferit:

•              Pachet salarial ofertant, compus din salariu fix motivant,

•              Bonus de performanță;

•              Tichete de masă,

•              Prime de Paște și de Crăciun;

•              Prime conform Contractului Colectiv de Muncă;

•              Asigurare de accident;

•              Integrare rapidă și plăcută într-o echipă de profesioniști dedicați și motivați;

•              Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul Grupului;

Localitate

Biharia,

Bihor

Bihor, Biharia
ID: 268366717