2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Afumati
Postat 22 aprilie 2024

[Cazare Inclusă] Bucătar și Ajutor de Bucătar Căminul „Sf. Vasile”

Salariu

3 500 - 7 000 lei

Localizare

Afumati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Căutăm un bucătar și Ajutor de Bucătar cu experiență și pasiune pentru bucătărie, pentru a se alătura echipei noastre de la Caminul de Bătrâni din Afumați, Ilfov.

Responsabilități:

- Pregătirea și gătirea mâncărurilor conform meniului stabilit.

- Asigurarea unei alimentații sănătoase și echilibrate pentru rezidenții noștri.

- Menținerea curățeniei și igienei în bucătărie.

- Colaborarea cu echipa pentru meniuri săptămânale și organizarea proviziilor.

- Asistența bucătarului principal în diverse sarcini culinare.

Cerințe:

- Experiență anterioară în bucătărie.

- Cunoștințe de bază în privința dietelor speciale pentru vârstnici.

- Spirit de echipă și capacitatea de a lucra într-un mediu aglomerat.

- Atitudine pozitivă și deschidere față de feedback.

Oferim cazare gratuită pentru angajați precum și 1-2 mese pe zi.

Oferim un mediu de lucru prietenos, salariu competitiv și posibilitatea de a face o diferență în viețile rezidenților noștri. Sunați la 07******00 pentru mai multe detalii.

Localitate

Afumati,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Afumati
ID: 258368755