2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Satu Mare
  5. IT - Telecomunicatii - Satu Mare
Postat Azi la 12:09

Administrator magazin online - pregătire si postare produse

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Vrei să lucrezi într-un mediu tânăr și dinamic în care îți poți pune în valoare abilitățile și creativitatea? Dacă răspunsul tău este afirmativ, atunci pe tine te căutăm! Noi, echipa RioTabak, căutăm o persoană dedicată și talentată care să se ocupe de pregătirea și postarea produselor.

Responsabilități:

  • Fotografierea și editarea imaginilor produselor conform standardelor noastre.

  • Postarea și actualizarea constantă a produselor pe platformele noastre de e-commerce.

  • Crearea şi optimizarea descrierilor produselor pentru a îmbunătăți vizibilitatea și poziționarea acestora în motorul de căutare Google.

Cerințe:

  • Cunoștințe medii în Adobe Photoshop și/sau Adobe Illustrator sau alte programe similare.

  • Abilități de comunicare excelente și capacitatea de a lucra în echipă.

  • Cunoștințe bune de limba română (ortografia, punctuația și gramatica trebuie să fie punctele forte).

  • Prezența la birou este obligatorie, nu se poate lucra remote.

  • (Reprezintă avantaj) Cunoștințe în SEO și competențe de copywriting.

  • (Reprezintă avantaj) Experiență în administrarea platformelor e-commerce OpenCart sau WordPress.

La RioTabak, nu ne dorim doar un simplu angajat, ci un coleg pasionat și pregătit să se alăture echipei noastre. Ca membru al echipei noastre, vei avea ocazia să lucrezi într-un mediu modern și energic, înconjurat de oameni talentați și prietenoși. Oferim un salariu motivant, premii de sărbători și 2 evenimente de teambuilding pe an plătite de companie, pentru a ne arăta aprecierea pentru munca și angajamentul tău.

Așadar, dacă ești pregătit să accepți noi provocări, să faci parte dintr-o echipă distractivă și plină de dinamism, să te distrezi și să te dezvolți atât din punct de vedere profesional, cât și personal, trimite-ne CV-ul tău.

Abia așteptăm să te cunoaștem și să descoperim ce lucruri extraordinare putem realiza împreună!

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 253245525