Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 05 septembrie 2022

Cautăm un coleg de gașcă (pe vânzări), pentru magazinul nostru GSM!

  • 2 500 - 4 500 lei

  • Tip job

    Full time

  • Iasi, Iasi

  • CUI / CIF: 37336337

  • Numarul de posturi disponibile: 2

  • Program flexibil

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

Descriere

Asistent vânzări SERVICE GSM – Accesorii - – program de lucru full-time

Se oferă:

– Oportunitatea de a lucra într-un mediu civilizat bazat pe principiu LOW STRES!

– Posibilitatea de a lucra alături de colegi mișto și de gașcă!

– Loc de muncă sigur și stabil (experiență din 1998).

– Salarizare, mai mult decât motivantă! de la 2500 LEI level mediu/ 4000 LEI level superior!

– beneficiezi de instruire şi integrare profesională în domeniu;

– lucrezi într-un mediu fara stres legat de target sau ore suplimentare

– beneficiezi de un mediu civilizat: chicinetă, cafea, apa, terasă, colegi de gașcă s, etc…

Responsabilități:

– Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor din portofoliu;

– Gestionarea corecta a stocurilor de marfuri;

Candidatul ideal

– Cunostinte de baza in domeniul IT (Microsoft Office);

– Energie si pasiune pentru vanzari, placerea de a interactiona cu clientii;

Te rugăm să ne trimiți C.V.-ul tău la coleginoi - arond - gsmzone.ro

Nu aplica dacă:

– nu ai experiență și nu ai mai lucrat în domeniu

– nu ești o persoană serioasă și responsabilă

ID: 235093874
User avatar

SERVICE GSM ZONE

Member Since iulie 2011
Activ ieri la 09:47

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din