2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal receptie si administratie - Corbeanca
Postat 10 aprilie 2024

Căutăm Recepționeră pentru IDA Spa Corbeanca

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Corbeanca

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1

IDA Spa este pionier în cadrul industriei de spa & wellness din Romania cu o experiență de 10 ani pe piața locală unde activează prin 2 centre spa.

Centrul nostru este în căutarea unei persoane amabile, profesionale și organizate pentru postul de recepționer/recepționeră.

Responsabilități:

  • Întâmpinarea clienților cu zâmbetul pe buze și un serviciu amabil.

  • Gestionarea programărilor și a anulărilor.

  • Asigurarea unui mediu curat și plăcut în zona de recepție.

  • Răspunderea la întrebările clienților și furnizarea de informații legate de serviciile noastre.

Cerințe:

  • Abilități bune de comunicare.

  • Atitudine pozitivă și profesională.

  • Experiența anterioară într-un post similar este un plus.

  • Limba engleza la un nivel conversational bun!

Oferta:

  • Program flexibil

  • Contract individual de muncă

  • Salariu: 3000 lei.

  • Bonusuri & targete

  • Oportunități de creștere în cadrul companiei.

Dacă ești o persoană dedicată și dorești să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne contactezi!

Localitate

Corbeanca,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Corbeanca
ID: 258034660