Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Bone - Menajere - Bucuresti - Ilfov
  5. Bone - Menajere - Bucuresti
  6. Bone - Menajere - Sectorul 5
Postat 12 august 2022

Cautam personal curatenie 3 h/zi - magazin de haine Plaza Mall

  • Tip job

    Part time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Nivelul de experienta: Fara experienta

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • CUI / CIF: RO5996564

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Recrutare la distanta

  • Program si in weekend

  • Numarul de posturi disponibile: 1

  • Nivelul de studii: Necalificat

Descriere

Căutăm operatori de curățenie care să se alăture echipei noastre din mai multe locatii din Bucuresti.

  • Program: de luni pana duminica, 6 zile lucrate, 2 zile libere, in intervalul 07:00-10:00 dimineata
  • Locatie: magazin de haine in mall Plaza

Oferim:

-salariul 600 ron/luna si 200 ron tichete de masa si decont abonament transport.

-loc de munca stabil

-contract pe perioada nedeterminata.

-seriozitate si respect.

Responsabilitati:

- se implica in activitatile de curatenie zilnica

  • Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 07******22 pentru a gasi impreuna cea mai buna oferta pentru dvs.
ID: 223338385
User avatar

Medline-Resurse Umane

Member Since ianuarie 2014
Activ pe 12 august 2022

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din