2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 2
Top Home Advisors
Postat 26 aprilie 2024

Cautam parteneri agenti imobiliari- comision intre 40-70%

Salariu

100 - 10 000 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 5

Top Home Advisors cauta parteneri agenti imobiliari cu sau fara experienta pentru biroul din Piata Romana

Candidatul ideal..

O persoană diplomată, sociabilă, perseverentă, organizată, activă, pozitivă, orientată spre rezultat, responsabilă și cu spirit competitiv

Dacă ai...

Bune abilităţi de relaţionare.

Bune abilități de comunicare atât verbal cât și scris în limba română/engleza.

Carnet de conducere cat.B ( obligatoriu ) (mașina personală constituie un avantaj )

Disponibilitatea de a lucra atât la birou, cât şi pe teren.

Ca agent imobiliar ai posibilitatea de a câștiga venituri considerabile direct proporționale cu determinarea și munca depusă.

Nu se ofera salariu fix! Comision de la 40% pana la 70 % din incasari.

Parteneriatul se face numai cu contract de colaborare, necesar PFA sau SRL

Ce fel de persoane căutăm?

Etice, responsabile și integre,

Cu abilități interpersonale puternice și capacitatea de a construi relații cu clienții,

Orientate către identificarea soluțiilor,

Abilitatea de a lucra independent dar și ca parte a unei echipe,

Automotivat și motivat să reușească indiferent de circumstanțe.

Ce responsabilități vei avea?

Construirea și menținerea unui portofoliu personal de proprietăți și clienți prin relaționarea cu aceștia,

Cunoașterea portofoliului companiei,

Răspunderea promptă și profesionistă la cererile primite din partea companiei,

Promptitudine și prezență la ședințele săptămânale,

Îndeplinirea obiectivelor de vânzări.

Calificarea și identificarea ofertelor potrivite pentru clienți,

Ținută office/elegantă obligatorie.

Dacă sunteți în căutarea unei cariere interesante și pline de satisfacții în industria imobiliară și aveți calitățile pe care le căutăm, așteptăm să ne trimiteți CV-ul sau să ne contactați telefonic pentru fixarea unei întâlniri.

Va asteptam cu drag!

Program: L-V 9-18

S-D inchis

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 221254510