1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Alte limbi straine
  5. Alte limbi straine - Bihor
  6. Alte limbi straine - Oradea

Anuntul este dezactivat

Postat 06 iunie 2021

Angajam vorbitor lb germana

  • 2 200 - 3 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Oradea, Bihor

Descriere

Candidatul ideal

Persoana deschisa, comunicativa, responsabila, organizata. Obligatoriu vorbitoare de lb franceza/germana la nivel conversational

Experienta in munca de birou, in relatii cu clientii

Operare PC, cunoastere mediu Microsoft Office

Descrierea jobului

Tranzactarea transporturilor rutiere, in trafic intern si international

Organizarea transporturilor rutiere, de la preluarea comenzii de la client, negocierea pretului cu transportatorul- in cazul in care nu se utilizeaza flota proprie ; urmarirea derularii transportului pana la destinatie

Programarea camioanelor la descarcare, intocmirea documentatiei de transport

Utilizarea electronica a burselor de marfa/transport, TIMOCOM

Dezvolta baza de date de clienti noi si potentiali

Intocmeste rapoarte asupra activitatii

Se ofera salariu atractiv, tichete de masa.

ID: 220081000Report this ad

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din