1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Valcea
  6. Romana - Ramnicu Valcea
Postat Azi la 11:49

Cautam operator call center pentru magazin online

  • Tip job

    Full time

  • Ramnicu Valcea, Valcea

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Echipa DY Fashion cauta o colega noua pentru pozitia de operator call center. Persoana trebuie sa fie din Rm Valcea!

Descrierea postului:

·      preluarea comenzilor telefonice;

·      sa interactionezi cu clientii telefonic cat si in scris intr-un mod cat mai placut si profesionist

·      sa procesezi comenzile plasate online pe site;

·      vei fi proactiv in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora;

·      confirmarea comenzilor efectuate pe site;

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

·      domiciliul in Rm. Valcea

·      dexteritate la calculator;

·      spirit de echipa;

·      rabdare in ascultarea cerintelor clientelor;

·      comunicativa, deschisa;

·      organizata

·      cunostinte avansate de calculator, internet si limba engleza;

·      atitudine pozitiva si flexibilitate;

Salariu motivant plus bonuri de masa, JOB STABIL pe perioada foarte lunga, carte de munca, program de lucru de luni pana vineri, intre orele 9-17. Se lucreaza doar o samabta pe luna intre 9:30-14:00. Mediul este foarte armonios, pentru ca ne dorim sa faci lucrurile din placere. Locatia este pe Bulevardul Dem Radulescu.

DY Fashion este un magazin online care din 2012 incanta publicul feminim cu imbracaminte de cea mai inalta calitate. Suntem o echipa tanara si dinamica de peste 20 de persoane.

ID: 219842141Report this ad
User avatar

Dragos

Pe OLX din august 2011

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din