2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Arges
  6. Personal necalificat - Bascov
FAST ELECTRIC EXPERT
Postat 10 mai 2024

Cautam muncitor necalificat in constructii dornic sa evolueze

Salariu

5 000 - 7 000 lei

Localizare

Bascov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 7CUI / CIF: 37130530

Descriere

Descrierea companiei

Suntem o companie in plina expansiune si oferim servicii complete atat in domeniul constructiilor civile cat si industriale.

Executam instalații electrice, sanitare, termice, hidroizolații și termoizolații, finisaje, fundații, armături, sisteme de acoperiș, zugrăveli, lucrări de zidărie, turnare pardoseli, montaj parchet, pavare curți.

Candidatul Ideal

- comunicare buna si persuasiva

- atentie la detalii

- sa fie dornic de evolutie profesionala si financiara.

Responsabilitatile Jobului

-        incarcarea-descarcarea materialelor necesare in constructii;

-        prepararea, amestecarea, prelucrarea materialelor si compozitiilor necesare in constructii;

-        saparea si/ sau nivelarea terenului;

-        participarea la executarea lucrarilor de demolare a zidariei;

-        să răspundă la toate solicitările venite din partea coordonatorului de echipa pentru îndeplinirea unor sarcini conforme fișei postului;

-        să manifeste grijă deosebită în mânuirea și utilizarea materialelor și echipamentelor pe care le are în primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;

-        să fie cinstit, loial și disciplinat dând dovadă în toate împrejurările de o atitudine civilizată și corectă.

Beneficii

01. Salariu fix atractiv.

02. Tichete de masa.

03. Cursuri de pregătire profesională platite de companie.

04. Prima de vacanta.

05. Bonusuri semnificative in functie de performanta.

Valori la care se aliniaza toti membrii echipei

1. Fara compromisuri cand vine vorba de satisfactia clientilor nostri.

Facem tot ce ne stă în putință astfel incat fiecare client sa fie multumit de colaborarea cu firma noastra.

2. Promptitudine in realizarea lucrarilor.

Raspundem prompt la solicitarile clientilor chiar daca uneori suntem nevoiti sa lucram in zilele de weekend sau sarbatori legale.

3. Flexibilitate si adaptare continua la tendintele pietii.

Suntem deschisi să ne adaptăm la tendintele pietei pentru a ne mentine in topul preferintei clientilor nostri.

Daca iti doresti sa faci cariera in firma noastra si sa te aliniezi la viziunea pe care o sustinem cu totii, atunci te asteptam cu drag.

Cum aplici pentru anuntul de angajare

Trimite-ne CV-ul tau pe whatsapp la nr de telefon 07******26.

Pentru informatii suplimentare ne poti contacta in intervalul orar 08.00-17.00 la numarul de telefon: 07******26.

Localitate

Bascov,

Arges

Arges, Bascov
ID: 255846030