2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Brasov
  6. Personal necalificat - Brasov
Postat 08 aprilie 2024

Cautam Mecanic montat/demontat matrite

Localizare

Brasov

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

DESCRIERE DESCRIERE

• Ce va oferim?

- Salariu motivant.

- Tichete de masa in valoare de 35 ron/zi.

- Bonusuri de vechime.

- Prime de sarbatori.

- Asigurare medicala privata

- Posibilitatea cresterii salariale

- Salariile cresc in functie de performantele fiecarui angajat

-Posibilitatea de a activa intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic.

- Posibilitatea de promovare in cadrul companiei

• Descrierea Jobului

- Activitatea se va desfasura in cadrul sectiei de turnare.

- Detaliile postului pentru care aplicati vor fi discutate in cadrul interviului

• Candidatul ideal - Experienta in mediu de productie, reprezinta un avantaj. Totusi, daca nu aveti experienta in domeniu, nu ezitati sa aplicati, suntem bucurosi sa va invatam tot ce trebuie sa stiti!

-Disponibilitate pentru munca fizica si abilitati de munca in echipa.

- Disponibilitate program de lucru in 2 schimburi.

- Capacitate buna de relationare (sociabilitate si integrare in colectiv).

- Integritate profesionala.

-Adaptabilitate.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 267172309