2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Dolj
  6. Reprezentanti vanzari - Craiova
Dragos
Postat 17 mai 2024

Consilier vânzari magazin DY Fashion în Electroputere Mall Craiova

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 34236651

Descriere

Vino în echipa DY Fashion!

Căutăm o colegă nouă pentru postul de consilier vânzări în Mall Electroputere Craiova.

Îți vom oferi:

  • salariu fix + bonus din vânzări progresiv în funcție de anumite praguri; ( 1% , 1.5%, max. 2% din vânzări)

  • program flexibil;

  • 25% reducere la produsele achiziționate de pe dyfashion.ro

Responsabilități :

  • Servirea amabilă și rapidă a clienților

  • Operarea caselor de marcat, încasarea banilor și efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar

  • Recepționarea livrărilor de marfă

  • Colaborarea în echipă pentru îndeplinirea sarcinilor zilnice

  • Expunerea produselor respectând standardele de merchandising ale companiei

Apreciem la oameni următoarele:

  • pasiunea pentru modă și plăcerea de a lucra într-un mediu dinamic;

  • experiența în vânzări;

  • amabilitatea în relația cu clienții;

  • disponibilitate pentru program de lucru în ture și în weekend;

Descrierea companiei

DY Fashion este cel mai popular magazin online de rochii din România. Suntem prezenți în online încă din 2012 și de atunci încântăm publicul feminim cu îmbrăcăminte de cea mai înaltă calitate. 90% din produsele noastre sunt confecționate de producători români , iar 30% sunt confecționate în atelierul nostru din Craiova.

Câteva cifre despre DY Fashion:

• 12 ani de shopping online

• 300.000+ cliente mulțumite

• 700.000 comenzi plasate online

• 1.000.000+ de rochii expediate în 12 ani și tot atâtea zâmbete Ș)

Suntem o echipă puternică și cu experiență, formată din 30 de colegi.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 270034278