2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Cluj
  6. Personal necalificat - Cluj-Napoca
Postat 01 aprilie 2024

Cautam lucratori depozit marfuri generale

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

ANGAJAM  Manipulanți Mărfuri

Angajam urgent barbati pentru postul de manipulant marfa in depozit .

Responsabilități:

·         Manipularea mărfurilor conform standardelor companiei

·         Încărcarea și descărcarea camioanelor

·         Pregătirea comenzilor conform cerințelor

Cerințe:

·         Studii medii finalizate

·         Disponibilitate pentru programul de lucru în două schimburi: 06:00-14:30 / 13:30-22:00

·         Disponibilitate la minim efort fizic

·         Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și rapid

·         Oferta:

·         Salariu net: 2475 lei

·         Tichete de masă: 35 lei/zi

·         Decontarea transportului cu mijloacele de transport în comun

·         21 de zile de concediu de odihnă

·         Prime de Crăciun și de Paște

Locatie : Apahida , Cluj

Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon din anunt !

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268358977