2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bistrita-Nasaud
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bistrita
Postat 10 aprilie 2024

Cautam lucrator comercial la un magazin de haine in Bistrita

Salariu

2 100 - 2 600 lei

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

  • DESCRIERE

Daca iti plac hainele, urmaresti moda,si iti place sa te ocupi cu satisfacerea nevoilor clientilor, atunci te invitam sa faci parte din echipa noastra dinamica.

Seky a devenit una dintre cele mai reprezentative firme de pe piata hainelor second-hand din Romania. In prezent are peste 250 de angajati. Se ocupa cu comercializarea produselor hainelor second-hand de calitate deja de peste 16 ani. Avem 25 de magazine in 17 orase, unde cautam coleg sau colega ca lucrator comercial in orasul Alba Iulia.

Locul Jobului: Bistrita,str.Liviu Rebreanu,nr.5

Descrierea jobului

-deservirea clientilor

-cunoastera utilizari casei de marcat

-aranjarea si punerea hainelor pe rafturi

-receptionare si gestionarea marfii

Prezinta avantaj:

- spirit de echipa

-cunoasterea utilizari casei de marcat

-experienta in domeniu

- atitudinea pozitiva

- cunoasterea modei actuale

- experienta in domeniul: vanzarilor de haine

- responsabilitate

ce oferim:

-       echipa deschisa si sociabila

-       salariu atractiv si competitiv

-       bonusuri de haine si diverse premii

Postul este destinat atat pentru barbati cat si pentru femei.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 216217658