2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Dolj
  5. Alte locuri de munca - Craiova
Postat 16 aprilie 2024

Căutăm Kinoterapeut pentru recuperare la domiciliu

Localizare

Craiova

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Program de munca: Program flexibil

Suntem în căutarea unui kinoterapeut calificat și cu experiență pentru a asista în recuperarea mamei mele, care a suferit recent o operație la coloana vertebrală și cu antecedent de accident vascular cerebral (AVC). Scopul este de a îmbunătăți mobilitatea și calitatea vieții prin terapii fizice adecvate și exerciții personalizate.

Responsabilități:

  • Evaluarea stării fizice a pacientului și elaborarea unui plan de recuperare personalizat.

  • Implementarea programului de kinetoterapie, ajustându-l conform progresului pacientului.

  • Monitorizarea evoluției și ajustarea tratamentului în funcție de necesități.

  • Colaborarea cu familia și alți specialiști medicali pentru a asigura o abordare integrată a recuperării.

Cerințe:

  • Diplomă de specialitate în kinetoterapie.

  • Experiență anterioară în lucrul cu pacienți care au suferit AVC și/sau operații la coloana vertebrală.

  • Abilități excelente de comunicare și empatie.

  • Capacitatea de a lucra flexibil, la domiciliu.

Oferta noastră:

  • Program flexibil, negociabil în funcție de disponibilitățile ambelor părți.

  • Salariu competitiv, discutat la interviu.

  • Oportunitatea de a face o diferență semnificativă în viața cuiva.

Așteptăm cu interes să colaborăm cu un profesionist dedicat și pasionat de recuperarea medicală!

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 269084975