2. Locuri de munca
  3. Confectii - Croitori
  4. Confectii - Croitori - Iasi
  5. Confectii - Croitori - Iasi
Postat Azi la 17:56

Angajăm colegă pentru atelierul de confecții textile din Breazu!

Salariu

2 500 - 2 501 lei

Localizare

Iasi

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiCUI / CIF: RO35921296

Atelierul nostru de confecții din satul Breazu, comuna Rediu, este în căutarea unei colege entuziaste și dedicate pentru a se alătura echipei noastre. Oferim un post pe perioadă nedeterminată, într-un mediu de lucru dinamic și suportiv.

Ce oferim:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, cu un program de lucru de 8 ore pe zi, de luni până vineri.

  • Salariu net competitiv de 2200 lei, plus bonuri de masă.

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă și profesională.

Responsabilități:

  • Operarea mașinii liniare și cheită pentru producția de articole de confecție.

  • Tăierea ațelor, împachetarea și etichetarea produselor cu precizie.

  • Contribuția la procesele de producție și finalizarea sarcinilor alocate eficient.

Cerințe:

  • Experiența la mașina liniară și cheită este apreciată, dar suntem deschiși să oferim instruire candidaților motivați.

  • Abilitatea de a învăța rapid și de a se adapta la diverse sarcini de lucru.

  • Spirit de echipă și o atitudine pozitivă.

  • Seriozitate și angajament în îndeplinirea responsabilităților.

Dacă ești interesată să te alături echipei noastre și să contribui la succesul atelierului nostru, te încurajăm ne contactezi la numărul 07******87 pentru mai multe informații.

Te așteptăm cu drag să faci parte din echipa noastră și să împărtășim împreună succesul!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268807400