2. Locuri de munca
  3. Evenimente si divertisment
  4. Evenimente si divertisment - Bucuresti - Ilfov
  5. Evenimente si divertisment - Bucuresti
  6. Evenimente si divertisment - Sectorul 4
Postat 23 aprilie 2024

Cautam coleg pentru Reprez Logistica- Org Evenim

Salariu

600 - 900 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Cautam coleg pentru postul de REPREZENTANT LOGISTICA - ORGANIZARE EVENIMENTE

CRITERII:

  • permis conducere - categ B - OBLIGATORIU

  • cunostinte medii de operare PC - word, excel, power point

  • cunostinte tehnice - reprezinta un avantaj

  • adaptabilitate si capacitate de lucru in Echipa

Responsabilitati:

  • managementul activitatilor logistice la sediul angajatorului

  • activitati de inventar

  • efectuare de comenzi si gestiune necesar

  • activitati logistice de organizare evenimente

  • reprezentare in cadrul activitatilor

  • activitati de intocmire documente specifice activitatii de organizare evenimente

  • comunicare cu clientul

  • activitati de asistent manager

  • deplasari locale - activitate de sofer

CE OFERIM?

  • Training si sprijin ori de cate ori este nevoie.

  • Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara.

  • Posibilitatea de a creste profesional.

  • Salariu motivant.

Vei avea program de luni pana vineri, interval orar 09:30-18:00.Biroul este central, la 10 minute de Metrou Unirii. Pentru detalii suplimentare despre noi, acceseaza: www.avangardeacademy.ro si www.avangarde-events.ro

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 266334374