2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Cluj
  6. Personal medical - Cluj-Napoca
Postat 04 aprilie 2024

Căutăm chiropractor/osteopat/ terapeut manipulari osteoarticulare !

Salariu

5 000 - 9 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 36367491

Căutam chiropractori/ osteopati sau fizioterapeuti cu specializare in manipulari osteoarticulare care vor să ne ajute să schimbăm viața oamenilor care se confruntă cu durerile de spate și cu afecțiuni ale coloanei vertebrale (hernii de disc, discopatii lombare, lombalgii, etc.).

Suntem una dintre cele mai importante clinici de wellness medical din România. Sediul nostru este în inima Ardealului, în Cluj-Napoca. În cadrul clinicii îmbinăm concepte medicale cu concepte complementare medicinei alopate, tratând astfel corpul și mintea în egală măsură. Combinăm alimentația și sportul cu medicina fără medicamente.

De 8 ani schimbăm viața a peste 15.000 de persoane care ne-au trecut pragul, iar în tot acest timp am realizat peste 50.000 de terapii pentru persoanele ce s-au confruntat cu dureri de spate și afecțiuni ale coloanei vertebrale

Pe postul de chiropractor vei avea un set de responsabilități si sarcini pe care să le realizezi:

  • Să efectuezi 10-15 ședințe pe zi, de câte 15-20 minute fiecare ședință

  • Să deții cunoștințe temeinice de anatomie, fiziologie, biomecanică și fiziopatologie umană

  • Sa ai experienta de minim un an de lucru de chiropractica sau osteopatie

  • Să vorbești coerent, clar și personalizat pentru fiecare client în parte, la fiecare întâlnire cu acesta.

  • Să respecți orarul programarilor

  • Să efectuezi ședințele după protocoalele noastre

  • Să produci materiale video pentru promovare în mediul online

  • Să te educi în mod continuu

  • Să participi o dată pe semestru la un curs de perfecționare în domeniu

Dacă ești omul potrivit care să ne ajute să schimbăm viața oamenilor care se confruntă cu dureri de spate și afecțiuni ale coloanei vertebrale, crezi că poți să îți îndeplinești responsabilitățile și că ți se potrivesc valorile noastre, atunci abia așteptăm să ne auzim cu tine.

Trimite un CV și o scrisoare de intenție. În maximum 48 de ore vei primi un răspuns dacă te califici pentru un prim interviu în care să ne cunoaștem. În formular vom urmări dacă suntem potriviți și dacă tu poți să îți îndeplinești responsabilitățile postului.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266819692