2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat 23 aprilie 2024

Cautam casieri-incasatori: sala de jocuri Big Win

Salariu

3 000 - 3 600 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

BIG WIN dă drumul angajărilor! Dacă ești o persoană comunicativă, cu atitudine pozitivă și dorești să te dezvolți alături de noi în domeniul jocurilor de noroc, hai în echipa noastră!

Ce îți oferim: pachet salarial motivant, cu bonusuri pe măsură și recompensarea reală a implicării tale; un mediu de lucru plăcut, într-o super echipă; posibilitatea dezvoltării pe plan profesional în cadrul companiei.

Ce căutăm: persoane sociabile, responsabile, active, receptive, cu stăpânire de sine și aspect fizic plăcut. Experiența în domeniu constituie un avantaj, dar nu e obligatorie; dacă te regăsești în cele de mai sus și ești dornic/ă să înveți, ești ceea ce căutăm!

Responsabilități: supravegherea sălii de jocuri, promovarea campaniilor publicitare, acordarea asistenței și servirea clienților cu amabilitate, efectuarea operațiunilor de încasari și plăți.

Trimite-ne CV-ul tău și te vom contacta să ne întâlnim la o discuție! Abia așteptăm să te cunoaștem!

#BigWin

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 258506080