2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 3
Postat 04 aprilie 2024

Cautam bucatar / ajutor de bucatar

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 47601864

Descriere

Candidatul Ideal

- pasiune pentru bucatarie; - responsabilitate si implicare; - aptitudini culinare; - abilitati de comunicare pentru lucru in echipa.

Descrierea jobului

- pregatirea preparatelor din meniu cu respectarea normelor de igiena si sanatate publica; - intretinerea ustensilelor si a utilajelor din bucatarie; - utilizarea produselor in termenul de valabilitate si comunicarea catre superior cand este necesara completarea stocului privind materiile prime utilizate in reteta.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 260634257