2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Bone
  5. Bone - Dambovita
  6. Bone - Aninoasa
Postat Azi la 18:49

Cautam Bona interna pentru bebe 1 an si 8 luni

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Aninoasa

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Familie cautam bona interna pentru baietelul nostru de 1 an si 8 luni care sa locuiasca impreuna cu noi si bebe ca si un membru de familie.

Locatia este in centrul comunei Aninoasa, judetul Dambovita. Dorim o doamna/domnisoara NEFUMATOARE blanda, empatica, iubitoare de copii si OBLIGATORIU cu experienta in acest domeniu. Suntem foarte grijulii cu baietelul nostru si dorim sa i se ofere atentie maxima.

Atuuri: persoana rabdatoare, responsabila si sincera. Majoritatea detaliilor se pot discuta pe whatsapp sau fata in fata. Varsta optima dorita 30-55 ani

Detalii pe scurt:

  • Va locui impreuna cu bebe si parintii si sa poata merge oriunde impreuna cu parintii si copilul: plimbari, vacante, etc

  • Responsabilități: îngrijirea copilului, hranirea copilului, activitate recreativa (plimbare, joaca, etc)

  • Zona: Aninoasa

  • Referințe: Solicităm referințe anterioare în domeniu

  • Se asigura cazare si masa precum si plimbari si vacante impreuna cu familia

  • Suntem interesați să găsim o bonă care să se implice activ în dezvoltarea și creșterea copilului nostru, oferindu-i atenția și căldura necesare în timpul petrecut împreună.

  • Dacă te recunoști în descriere și te consideri potrivită pentru acest rol, te invităm să ne contactezi pentru a discuta mai multe detalii despre program, responsabilități și așteptări.

Localitate

Aninoasa,

Dambovita

Dambovita, Aninoasa
ID: 253872389