2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 3
Postat 28 aprilie 2024

Cautam antrenoare/antrenor personal fitness, XBody

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO34211827

Descriere

Candidata/ul ideal:

• Obligatoriu absolvent de ACADEMIE/UNIVERSITATE de Sport sau CURS de PERSONAL TRAINER acreditat de Ministerul Muncii;

• Trebuie sa fie o persoana sociabila, energica, cu experienta obligatorie in domeniul fitness;

• Sa aiba un corp frumos lucrat;

• Sa aiba abilitati bune de vanzare si convingere.

• Sa aiba noţiuni de bază privind igiena activităţilor sportive;

• Sa aiba noţiuni privind regimul de viaţă sănătos în general şi noţiuni de alimentaţie raţională;

• Programe de întreţinere şi menţinere a capacităţii fizice şi psihice.

Responsabilitati:

• Initierea clientilor si urmarirea lor in executarea corecta a exercitiilor;

• Planificarea programelor de antrenament;

• Mentinerea motivatiei clientilor;

• Construirea planurilor alimentare pentru clienti.

Descrierea tehnologiei:

Tehnologia EMS(stimulare eletrica musculara) reprezinta contractia musculaturii cu ajutorul impulsurilor electrice. Aparatul XBody, transmite un impuls vestelor prin care contracta muschii, apoi emite vibratii relaxante. Aceasta tehnica este utilizata de peste 50 de ani cu efecte benefice si este recunoscuta in medicina generala- reabilitare post traumatisme, insa si pentru remodelarea corporala si slabire. Tehnologia EMS a fost testata si acum este utilizata inclusiv de sportivi pentru imbunatatirea performantelor in timpul antrenamentelor.

Beneficii:

• Contract de colaborare

• Salariu fix + comision

• Mediu de lucru tanar si dinamic.

• Acces nelimitat la tehnologia de electrostimulare XBody

• Apa potabila

• Acces la dus

• Produse de igiena corporala, prosoape, papuci

Locatii: Dristor (str. Baba Novac)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269111940