2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Pantelimon
Postat 17 aprilie 2024

Cautam: Ambalator si Manipulant Marfa

Localizare

Pantelimon

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO7226464

Descriere

Locatia: Pantelimon, Ilfov

Program: Luni-Vineri de la 06:30 - 15:00

Cautam personal pentru depozit si productie: Ambalator si Manipulant Marfa.

Persoanele pe care le cautam au:

- Experienta profesionala intr-o pozitie similara de cel putin 2 ani;

- Studii medii finalizate;

- Responsabilitate si organizare, atentie la detalii, disciplina, corectitudine si spirit de echipa.

Responsabilitati pentru Ambalator produse alimentare:

- Numara produsele care intra pe banda;

- Ambaleaza cutiile cu produse;

- Se asigura respectarea calitatii si a cantitatii produselor;

Responsabilitati pentru Manipulant Marfa:

- Realizeaza pregatirea comenzilor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor managerului;

- Se asigura ca marfa primita corespunde cu informatiile existente pe documentele de insotire;

- Realizeaza manipularea marfurilor/sau a materialelor din depozit conform fluxurilor de lucru din depozit;

- Realizeaza si respecta ordinea si curatenia in depozit.

Oferim:

- salariu atractiv + bonuri de masa;

- contract de munca pe o perioada nedeterminata de timp.

Descrierea companiei

www.cio.ro

La CIO ai mai mult decat un loc de munca. Aici este locul in care ne jucam pentru a schimba jocul. Pentru a aduce arome din toate colturile lumii in bucataria fiecarui roman si pentru a arata lumii ca, fara sare si piper, viata nu are gust. Nu exista nicio limita pentru ceea ce poti realiza la CIO! Stim asta pentru ca am ajuns atat de departe impreuna printr-o viziune ambitioasa si o dorinta nestavilita de a ne depasi limitele. Alatura-te impulsului nostru si accelereaza-l pe al tau!

Localitate

Pantelimon,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Pantelimon
ID: 268842522