2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Agenti turism
  5. Agenti turism - Arges
  6. Agenti turism - Mioveni
Postat 20 mai 2024

Cautam agent turism MIOVENI

Localizare

Mioveni

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Iti place sa creezi cele mai frumoase amintiri clientilor planificand calatorii in toata lumea si sa aduci zambete pe chipul lor? Trimite un CV pentru postul de Agent Turism

Angajam Agent Turism pentru sediul din MIOVENI, cu sau fara experienta in domeniu. Obligatoriu cu studii universitare absolvite, nivel mediu sau avansat de limba engleza , abilitati bune de comunicare, pasionat de geografie, calatorii si turism.

Salarizare:

  • fara exeprienta in domeniu brut: 3300 lei

  • cu experienta in domeniu negociabil in functie de experienta.

Descrierea jobului

• Vei intocmi pachete de vacanta persoanlizate, care sa se potriveasca nevoilor clientului;

• Vei rezerva si emite bilete de avion, autocar, cazari, asigurari medicale, servicii de rent a car, etc.;

• Vei prelua cererile de oferta alocate sau primite spontan si vei mentine legatura cu potentialii clienti pe intreaga derulare a procesului de vanzare - prelucrare, rezervare, emitere, facturare, incasare, emitere documente de calatorie;

• Vei desfasura activitati de contabilitate primara - intocmire si completare a registrului de casa, in sistemul electronic;

• Vei respecta procedurile de lucru specifice activitatii desfasurate - semnarea contractelor cu turistii, procedurile contabile, precum si alte proceduri agreate si implementate in companie.

Locatia:Mioveni Arges

Ce iti oferim:

- Traininguri specifice pentru fiecare proiect, respectiv traininguri individuale pentru dezvoltarea profesionala/ personala;

- Posibilitati de promovare;

- Pachet salarial motivant in functie de experienta;

- Bonus din vanzari in functie de performanta lunar/trimestru/anual,

- Reduceri la vacante si participare la minim 1 infotrip pe an.

-Telefon / Laptop

Localitate

Mioveni,

Arges

Arges, Mioveni
ID: 270200775