2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal medical - Bucuresti
  7. Personal medical - Sectorul 1
Postat 03 iunie 2024

Caut Receptionera Cabinet Stomatologic Sector 1

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 46647669

Descriere

Anunț de angajare: Recepționeră Cabinet Stomatologic

Căutăm o tânără proactivă și deschisă să învețe lucruri noi pentru postul de Recepționeră la cabinetul nostru stomatologic situat în București, Sectorul 1.

Detalii contract:

- Contract pe perioadă nedeterminată.

- Program full-time, de luni până vineri, 8 ore pe zi.

- Flexibilitate în a lucra în tura de dimineață sau tura de seară, în funcție de nevoile cabinetului.

Profilul candidatei ideale:

- Tânără și energică, cu dorința de a se dezvolta profesional.

- Proactivă și cu inițiativă în îndeplinirea sarcinilor zilnice.

- Deschisă la noi provocări și pregătită să învețe.

- Dorința și capacitatea de a învăța să utilizeze o aplicație de gestiune.

Responsabilități:

1. Întâmpinarea pacienților și gestionarea programărilor.

2. Răspunsul la apelurile telefonice și oferirea informațiilor necesare pacienților.

3. Menținerea unui mediu ordonat și primitor în zona de recepție.

4. Gestionarea și actualizarea fișelor pacienților.

5. Învățarea și utilizarea unei aplicații de gestiune pentru administrarea activităților zilnice ale cabinetului.

Cerințe:

- Abilități bune de comunicare și relaționare.

- Atitudine pozitivă și dorință de a învăța.

- Capacitatea de a lucra bine în echipă.

- Cunoștințe de bază în utilizarea calculatorului.

Candidatele interesate sunt rugate să trimită CV-ul și o fotografie recentă pe adresa de e-mail pentru programarea la interviu.

Locație: București, Sectorul 1.

Doar candidatele selectate pentru interviu vor fi contactate.

Aplicatiile fara CV in attach nu vor fi luate in considerare.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270782294