1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 1

Anuntul este dezactivat

Postat 10 iunie 2021

Casier(a)/Lucrator comercial Shop&Go

  • 2 000 - 3 000 lei

    (Salariu negociabil)

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Angajam personal in Shop&Go Mega Image Dorobanti (zona restaurant Perla) sector 1 pentru posturi de lucrator comercial,casier(a),manipulant marfuri .

Responsabilitati:

-mentinerea unei relatii cu clientii bazata pe amabilitate si promtitudine ;

-gestionarea corespunzatoare a activitatii la casa de marcat ;

-amenajarea si aprovizionarea rafturilor cu produse si verificarea termenelor de valabilitate ale acestora ;

-participarea la activitatile de inventar ale magazinului ;

-pastrarea curateniei in interiorul,dar si in exteriorul magazinului.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra beneficiezi de urmatoarele avantaje:

-o echipa care te ajuta in invatarea gestionarii corecte,in cazul in care nu ai experinta ;

-card de tichete de masa ;

-oportinitati de crestere in cariera ;

Detaliile legate de salarizare se discuta la interviu.Experienta nu este necesara,dar constituie un avantaj

ID: 220309242Report this ad

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din