Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
Postat 19 octombrie 2021

CASIER Supermarket Brasov(zona Bartolomeu)

  • Tip job

    Full time

  • Brasov, Brasov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

In curand deschidem al treilea magazin Senic situat in Brasov,strada Spicului Nr 1,zona Bartolomeu,si avem nevoie de casieri.

Cautam persoane serioase,muncitoare si cu experienta in domeniu.

Dacă dorești să activezi pe postul de CASIER, ar trebui să ai:

-orientare și deschidere către client;

-responsabilitate, seriozitate și implicare;

-dinamism și spirit de echipă Descrierea jobului

Responsabilități CASIER:

Scanarea produselor la casa de marcat și lucrul cu numerar/card/bonuri de masă;

Atenție către nevoile clienților, întâmpinare cu respect și îndrumare către produsele din magazin;

Asigurarea permanentă a produselor la raft și vitrine și verificarea termenelor de valabilitate;

Păstrarea și efectuarea curățeniei (obligatorie în sectorul alimentar)

Oferim:

Contract de muncă cu normă întreagă, perioadă nedeterminată;

Loc de muncă stabil;

Condiții de muncă plăcute;

Descrierea companiei:

Suntem o companie care are ca principal obiect de activitate comertul in regim de distributie a produselor proprii cat si a produselor importate. Ca urmare a peste 25 de ani de activitate am capatat experienta si abilitatea de a anticipa nevoile consumatorilor.

ID: 227070973

Camelia

Pe OLX din mai 2013

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din