2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Sibiu
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Sibiu
Postat 28 aprilie 2024

Casier Restaurant/Cofetărie Program 8-6h/zi

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: RO33499676

Suntem în căutarea unor consilieri vânzări și casieri entuziaști atât cu experiență cât și fără, pentru a se alătură restaurantului și cofetăriei nostre. Dacă ești pasionat de lumea culinara și vrei sa te dezvolți într-un mediu dinamic, te așteptăm sa aplici!

Program de lucru 6-8h/zi în schimburi include weekendul.

  • Experiență anterioară în vânzări sau în industria ospitalității este un avantaj, dar nu este obligatorie.

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.

  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a face față cererii ridicate în timpul perioadelor aglomerate.

  • Atitudine pozitivă și entuziasm pentru industria alimentară.

    Beneficii: Salariu atractiv, o masa pe zi, cafea/ceai, training pentru vânzări și produse Oferim formare pentru cei fără experiență pentru începerea unei cariere în ospitalitate

RESPONSABILITATI:

Cunoașterea detaliata a meniului și a produselor pentru a oferi recomandări clienților.

Asigurarea și respectarea standardelor de igiena și curățenie a restaurantului

Colaborarea și munca în echipa pentru servicii de calitate și experiențe excelente clienților nostrii.

Calități căutate:

Atitudine prietenoasa, abilități de comunicare, spirit de echipa, disponibilitatea de a învață și a se adapta rapid cerințelor restaurantului.

Oferim: Doua mese pe zi, o cafea/ceai, contract de munca pe perioada nedeterminata, posibilitate de creștere și salariu motivant.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 265142505